Aplikacja mobilna


Sieć delikatesów Max & Xavier, darmową aplikację mobilną w regionie, dzięki której klienci zapoznają się z aktualnymi promocjami, odnajdą najbliższy sklep oraz zrealizują kupony rabatowe, które będą mogli wykorzystać podczas zakupów.

Dlaczego warto pobrać aplikację mobilną ? Co zyskujemy?
Każdego dnia robiąc zakupy w różnych sklepach spożywczych i chemicznych wydajemy sporo pieniędzy. Nie zawsze mamy pod ręką gazetkę z aktualnymi promocjami i nie mamy pewności , czy to, co trafia do naszego koszyka jest w atrakcyjnej cenie, dlatego często tracimy okazję na tańsze zakupy.
Dzięki zainstalowanej na Twoim telefonie aplikacji delikatesy Max & Xavier już nigdy nie ominą Cię żadne promocje! Narzędzie umożliwi Ci śledzenie aktualnych promocji oraz ofert specjalnych, pomoże też w znalezieniu najbliższego sklepu. Niewątpliwym hitem aplikacji są kupony rabatowe pozwalające nabyć wybrane towary w niesamowicie niskich cenach. Kupony są bardzo proste w obsłudze – wystarczy aktywować je przy kasie.

Podczas zakupów możemy również przejrzeć gazetkę promocyjną, a więc wszyscy poszukiwacze promocji , już teraz możecie pobrać darmową aplikację o nazwie DELIKATESY Max Xavier i korzystać z wygody, którą daje aplikacja.

Pobierz aplikację za darmo

Pytania i odpowiedzi


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress